Kalkan Tatil Villası | Tatilin Yeni Yüzü

Villada bulunan havuz dışarıdan görünüyor mu? Mahremiyetimiz korunacak mı?

Muhafazakar villalar İslami usullere uygun bir tatil yapmak isteyenler için tasarlanmıştır. Bahçe ve havuzun bulunduğu alan görünmeyecek şekilde muhafazakar aileler için özenle hazırlanmıştır. Ancak %5’lik bir oranda sakınma payı mevcuttur.

Havalimanı transfer hizmetiniz bulunuyor mu?

Pek çok firma tarafından bu hizmet sağlanmıyor olsa da, bizler deneyimli şoförlerimiz ile bizlere erken ulaşmanız dahilinde sizlere havalimanı transfer hizmeti sunmaktayız.

Villalarda kaç kişilik tatil yapılabiliyor?

Farklı bölgelerde bulunan villalardaki yatak ve kişi kapasitesi farklılık göstermektedir.

Villa fiyatları ne kadardır?

Muhafazakar villalar kapasite, bölge ve özelliklerine göre fiyat bağlamında farklılık arz ediyor. Sitemiz üzerinde yer alan villaları inceleyerek tarih aralığı seçtiğinizde fiyatlar noktasında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Konaklama hizmetine yemek dahil mi?

Villalarda mutfak bölümü bulunmakta olup, herhangi bir villada yemek hizmet kapsamında yer almamaktadır. Yemekleri kendi tercihinize ve belirli bir menüye bağlı kalmadan yiyebilirsiniz.

İlk gün giriş saatleri ve ayrılma saatleri kaçtır?

Tüm villalara giriş saati 16:00 olup, çıkış saati ise 10:00 olmaktadır. Erken gelmeniz durumunda temizlik yapılması sebebi ile ne yazık ki sizlere yardımcı olamıyoruz.

Villa içinde böceğe rastladık. Konaklama anlaşmamız iptal edilir mi?

Böcek ve haşerelere karşı periyodik olarak ilaçlama yapılmakta olup muhafazakar villalar doğa içinde olduğundan dolayı bu tür haşerelere rastlama imkanınız bulunmaktadır. Bu durumda para iadesi mümkün değildir.

Araç kiralama hizmetiniz bulunuyor mu?

Şahsi aracınız ile bölgeye gelmediğinizde sizlere verdiğimiz hizmetlerden biri de araç kiralama oluyor. Villanız ile birlikte aracınızı da sizlere teslim ediyoruz.

Depozito tutarı nedir? Tarafıma teslim ediliyor mu?

Villalara girişte 500 TL tutarında depozito almaktayız. Şayet villa içerisinde herhangi bir hasar, kırık, dökük gibi problemler bulunmuyorsa bu durumda paranızı villadan ayrılmadan evvel tarafınıza teslim etmekteyiz.

Muhafazalar villalar balayı çiftleri için uygun mu?

Hassasiyetleri olan müşterilerimiz tarafından tercih edilen bu villalar içerisinde havuz, jakuzi, sauna gibi imkanlar da bulunmakta olup, balayı çiftlerine romantik bir ortam sunulmaktadır.

Villaların temizlik süresi ne kadar?

Villalar haftada 1 kez temizlenmekte olup, bu süre içinde çarşaf, yastık kılıfı vb. hizmetleri ücret mukabilinde alabilirsiniz. Sitemiz üzerinde yer alan villaları inceleyerek hemen erken rezervasyon yaparak uygun fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

Kalkan Tatil Villası.